בידורית

רמקול המכיל מערכת הגברה שלמה, שמאפשרת לכם לקיים אירוע עם סאונד מצוין גם במקומות בהם אין אפשרות להתחבר לחשמל!

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת בידוריות שעושות את האירוע חייגו עכשיו
9525258 - 03 ונשמח לעמוד לשירותכם.

בידורית, אז מה היה לנו שם?

כמה פעמים רציתם לארגן אירוע בטבע שכולל מוזיקה טובה או קריוקי מנצח, וויתרתם על הרעיון רק כי לא היתה לכם אפשרות לחבר את מערכות השמע והמיקרופון לחשמל? מהיום אפשר להגשים את החלום וליהנות מאירוע מושלם גם ללא נקודת חשמל.

עולם הסאונד גאה להציג בפניכם בידוריות מסוגים שונים, המיוצרות על ידי החברות המובילות בעולם בתחום ומאפשרות לכם לשמוע ולהשמיע יופי של סאונד – בכל מקום:

המערכת הקלאסית – כוללת רמקול, מגבר, מיני מיקסר, מיקרופון, נגן קובצי MP3 מדיסק און קי וסוללה נטענת. כל אלה מגיעים בתוך קופסה מעוצבת על גלגלים, המאפשרת לכם לשאת אותה לכל מקום בקלות ובנוחות.

המערכות המשוכללות כוללות, בנוסף לכל האביזרים הכלולים בדגם הקלאסי, גם מיקרופון אלחוטי, אפקט שירה, אפשרות לחיבור אביזרים נוספים (מיקרופון מדונה, גיטרה, אורגן, מחשב), אפשרות להשמעת דיסקים, כפתור לכיוון לצליל בס ועוד.

הבידורית של עולם הסאונד

אין ספק שמערכות אלה הן הפתרון המושלם לאירועים בטבע, ואם אתם רוצים שהאירוע שלכם לא רק ייראה טוב אלא גם יישמע טוב - כדאי שתהיה לכם בידורית.


עולם הסאונד משווקת ומוכרת בידוריות באיכות מעולה, שיספקו לכם בין 8-6 שעות של סאונד איכותי בכל מקום בו תקיימו את האירוע שלכם.

לקבלת מידע נוסף אודות המערכות והשירות חייגו עכשיו 9525258 - 03 וצוות מומחי הסאונד שלנו ישמח לעמוד לשירותכם.