עולם הסאונד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
03-9525258
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מערכת קריוקי ניידת לכל מטרה

 
שיגעון הקריוקי נמצא בשיאו בישראל. כלאחד נהנה לקחת מיקרופון ולהתחיל לשיר את השירים האהובים עליו, עם ליווי מוזיקלי ברקע. מעניין מאד שגם ילדים, גם בני נוער, גם מבוגרים וגם גמלאים - כל אחד בוחר את הז'אנר המוזיקלי האהוב עליו, וביחד כולם מתחילים לשיר. כמובן שבכדי שכולם ייהנו מערב קריוקי, יש צורך להצטייד בציוד המתאים. הדרך הטובה ביותר, היא כמובן לפנות לחברת עולם הסאונד, ודרכנו לרכוש או לשכור מערכת קריוקי ניידת. איך המערכת הזו עובדת, מה היא כוללת, ומה חשוב לדעת עליה? כל התשובות כאן לפניכם:
 
 

התכונות המיוחדות של המערכת הקריוקי

 
● קל לקחת לכל מקום - נתחיל מכך שמאחר שמדובר על מערכת קריוקי ניידת, הרי שקל לקחת אותה לכל מקום. מבחינה זו, אם אתם עוסקים בהנחיתי ערבי קריוקי בתור מקצועי, מדובר על מערכת שהיא ממש חובה. רוב מנחי הקריוקי לא עושים זאת במועדונים - אלא עוברים ממקום למקום. אפשר היום לערוך הרי ערבי קריוקי גם בבתים פרטיים, בחצור, באולמות שונים, ועוד. ברגע שלכם יש את הציוד שלכם בערכה הניידת - אפשר להתחבר איתה לכל מקום, ולנהל את הקריוקי בהצלחה רבה. יודגש שכמובן שאפרש לבחור בציוד קצת יותר כבד כדי לקבל איכות סאונד משופרת, אבל בכל מקרה, קל יחסית למצוא את האיזון שיתאים לצרכים שלכם.
● מה הערכה כוללת? - יש כמובן הבדלים בין ערכות הקריוקי השונות, אך ברמה הבסיסית ביותר מערכת קריוקי ניידת צריכה לכלול את הדברים הבאים: לפחות רמקול מוגבר אחד, צמד מיקרופונים (עם חיבור בכבל או אלחוטיים), מיקסר לשליטה על ערוצי הסאונד, וכמובן אפשרות לחיבור לנגנים חיצוניים. כמובן שבחברת עולם הסאונד, תוכלו למצוא ערכות מגוונות מאד של קריוקי, כך שאפשר למצוא אותן עם תוספות שונות ועם התאמות מיוחדות לצרכים שלכם.
● האם אפשר למצוא ערכות ביתיות? - בהחלט כן. אנחנו מוכרים באתר גם מערכת קריוקי ניידת שיכולה להתאים לצרכן הביתי. מדובר על מערכות קטנות יותר וכמובן גם זולות יותר. אפשר לקנות אותן במתנה לילדים שלכם או לחברים - וכך הם ייהנו משירת קריוקי מתי שהם רק ירצו. כמובן שיש באתר שלנו גם מערכות מקצועיות יותר ויקרות יותר, אשר יכולות להתאים למי שעוסק בתחום.
● לשכור או לרכוש? - חברתנו מציעה לכם לשכור או לרכוש את המערכת הניידת. הרכישה כמובן מתאימה למי שעושה שימוש קבוע במערכת, למטרות פרטיות או למטרות מקצועיות. עם זאת, אפשר שתרצו להפיק אירוע קריוקי פרטי וחד פעמי - ואז כמובן יהיה משתלם עבורכם לפנות אלינו, ולשכור את המערכת לערב אחד.

 
 

נותנים לכם את כל השירות לקראת האירוע בעזרת מערכת קריוקי מקצועית

 
לא משנה אם זה קבוע או חד פעמי, למטרה מסחרית או פרטית - בכל המקרים הללו לחברת עולם הסאונד יהיו המערכות הטובות ביותר לקריוקי. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר, ונספק לכם את המערכת המושלמת.